+420 773 686 005

info@fajnl.cz

       Login

EN

FAJNL Affiliate síť

O NAŠÍ SÍTI

 

Nápad projektu FAJNL začal vznikat v roce 2008, za účelem obchodu a zprostředkování služeb v tuzemsku i zahraničí, se zaměřením na affiliate marketing, jinými slovy též partnerský marketing. Označují se jím veškeré marketingové aktivity, odměňované procenty z prodeje výrobků či služeb (obvykle z objednávky či registrace). Poskytovatel reklamního prostoru je tak hodnocen provizí za skutečně uskutečněné obchody, nikoliv tedy za pouhé zobrazování reklamy (CPT, PPV) či za kliknutí na ní (PPC).

 

 

PROČ SI ZVOLIT NÁS?

 

Náš úspěch je postaven na vztazích vytvořených mezi partnery (affiliaty) a inzerenty (merchanty) ve spojení s kvalitním softwarem. Jsme aktivní na no-win no-pay trhu a nabízíme našim klientům bezkonkurenční možnosti pro účast na tomto rozvíjejícím se odvětví. Díky FAJNL affiliate síti a našim schopnostem máte možnost efektivně realizovat růst obratu z internetového prodeje a tím maximalizovat svůj zisk. Vstupem do naší sítě získáte plnou technickou podporu při aktivaci a nastavení Vašeho partnerského programu a následně jsme schopni i podpořit rozvoj obchodu v rámci Vašich kampaní.

ZAČÁTKY AFFILIATE MARKETINGU

 

Za průkopníka na poli affiliate marketingu se obyčejně považuje Amazon, který představil svůj program v roce 1996. Mnoho webmasterů pamětníků však dobře ví, že affiliate marketing se používal například na některých erotických webech dávno před rokem 1996. Amazon ale jako první dokázal přilákat velké množství provozovatelů obyčejných webů a využít jejich potenciálu. Dnes Amazon uvádí, že s ním spolupracuje přes 900 000 webů. Na konci devadesátých let začaly postupně vznikat affiliate sítě – portály nabízející technologické řešení pro provoz a správu affiliate programů. Tyto sítě dnes v zahraničí zajišťují většinu otevřených programů, jen málo společností spravuje program vlastními silami. Kromě hotového technologického řešení nabízejí affiliate sítě přístup k velkému množství provozovatelů webů.

JAK TO FUNGUJE

KDYBYCH MĚL POSLEDNÍCH PĚT DOLARŮ,

TAK TŘI Z NICH VĚNUJI NA REKLAMU.

- Henry Ford -

PARTNEŘI

O FAJNL SÍTI

 

Nabízíme našim partnerům šanci na dosažení příjmů z jejich webových stránek. Každý se může stát naším partnerem. Účast je zdarma a stačí zobrazovat ty obchodníky, kteří mají pro Vás ty nejlepší kampaně. Působíme nejen v České republice, ale i v zahraničí.

 

PROVIZE

 

Provize, kterou můžete očekávat jako partner se bude lišit kampaň od kampaně a také od významu kampaní pro Vaše uživatele. Některé kampaně mohou nabízet provizi na základě prodeje nebo leadu, jiné mohou nabídnout provizi za návštěvníka. Můžete také propagovat FAJNL Affiliate síť a vydělávat více a dostat za to odměnu.

 

SOFTWARE

 

Prostřednictvím našeho sledovacího softwaru Vám FAJNL nabízí v reálném čase přehled o tom, jak si Vaše webové stránky vedou. Pomocí rozsáhlých statistik lze reklamní kampaně sledovat a optimalizovat. To Vám jako partnerovi umožňuje dosažení co nejlepších výsledků.

VÝHODY FAJNL PARTNERŮ

 

- přímý přístup k inzerentům,

- optimalizace Vašeho reklamního prostoru,

- nadstandardní provize, jasné a rozsáhlé statistiky a detailní zprávy,

- rychlé a spolehlivé platby, dokonalý sledovací software,

- jednoduchá implementace,

- rychlé schvalování provizí,

- vyšší výdělky než běžné CPC sítě.

 

REGISTRACE

 

Pokud chcete dosáhnout maximálního výnosu Vaší webové stránky, zaregistrujte se jako partner FAJNL sítě pomocí našeho jednoduchého registračního formuláře. Vaše žádost bude řešena co nejrychleji.

CHCI SE REGISTROVAT

CENA JE,

CO ZAPLATÍME, HODNOTA, CO DOSTANEME.

- Warren Buffett -

INZERENTI

MÁTE ZAJÍMAVÝ PRODUKT A CHCETE NOVÉ ZÁKAZNÍKY?

 

Registrujte se jako obchodník a získáte tím přístup do naší sítě, kde si můžete přidávat libovolný počet kampaní a kde můžete oslovovat své budoucí partnery.

Získejte za pomoci naší provizní sítě zákazníky, kteří mají o Vaše produkty skutečný zájem. Rozjeďte svůj online business tím správným směrem. Dejte o sobě vědět efektivním způsobem. FAJNL síť pracuje na principu affiliate marketingu, který je v současné době nejefektivnějším způsobem, jak dát o sobě a svých produktech vědět. Naši partneři budou na svých stránkách propagovat Vaše produkty.

 

 

JAKÉ VÝHODY PŘINÁŠÍ SÍŤ FAJNL?

 

Aktivní propagace Vašeho produktu. Nemusíte složitě získávat provizní partnery, získáme je za Vás! S partnery budeme jednat za Vás, čímž Vám ušetříme čas. Zvýšíte své tržby prostřednictvím svého provizního programu. Jednoduchá obsluha aplikace, kterou si sami přizpůsobíte dle Vašich požadavků. Podporu a poradenství našeho odborného týmu.

 

 

ZAPLAŤTE NÁM ZA SKUTEČNÉ VÝSLEDKY.

 

Vyberte si provizní model, který poté budeme nabízet našim partnerům k možné propagaci. Sami totiž nejlépe víte, kdo je Vašim skutečným zákazníkem. Proto i nabízíme různé provizní modely, ze kterých si můžete vybrat, zda je pro Vás lepší platit za objednávku služeb, prodej Vašeho produktu nebo pouze za návštěvníky, které Vám přivedeme na Vaše stránky.

 

 

ROSTOUCÍ SÍŤ PARTNERŮ.

 

Je zřejmé, že každý obchodník potřebuje co nejhustější síť svých partnerů. My nejenom že oslovíme napřímo s Vaší kampaní partnery v naší síti, ale můžeme také oslovovat možné partnerské weby, u kterých byste rádi inzerovali.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

2013 © FAJNL MEDIA - All Rights Reserved